Q

Kontakt Q - Kvinder med kurver

Hvis du har spørgsmål, ris eller ros, er du velkommen til at sende os din kommentar. Vi vil forsøge at besvare den hurtigst muligt.

ADRESSE

Q – Kvinder med kurver
Havneholmen 33
1561 København V
E-mail: breve@q.dk

 

ABONNEMENT

Vil du være helt sikker på, at få fingrene i Q – Kvinder med kurver hver gang?

 

Abonnement 3 numre: 99 kr. KLIK HER

Abonnement 6 numre: 199 kr. KLIK HER

Du får enten Femina eller Søndag med hver gang - helt gratis.

Abonnementet er løbende og kan når som helst opsiges, ved at du kontakter abonnementsservice på tlf. (+45) 7234 2052. Hverdage kl. 9.00-15.00. Fredag kl. 9.00-14.30.

 

ALLER MEDIESALG

Er du annoncør?

Kontakt Aller Mediesalg på tlf.: 7234 2626 eller mediesalg@aller.dk

 

Online

Helle Micheline Palsbo, Helle.palsbo@aller.com

Print

Ann Laybourn, Ann.laybourn@aller.com

 

REDAKTIONEN

Chefredaktør

Dorthe Kandi, dorthe.kandi@aller.com

 

Redaktionschef

Christina Forsberg, christina.forsberg@aller.com

 

Moderedaktør

Anne-Sophie Jessen, anne-sophie.jessen@aller.com

 

Brand- og digital redaktør

Lindi Winkel, lindi.winkel@aller.com

 

Kreativ chef

Kirsten Nielsen

 

Kreativ grafisk projektleder

Camilla Rasmussen

Læs mere om: