Psykologi

Kontakt Psykologi

Hvis du har spørgsmål, ris eller ros, er du velkommen til at sende os din kommentar. Vi vil forsøge at besvare den hurtigst muligt.

ADRESSE
 
Psykologi
Havneholmen 33
1561 København V
 
 
ABONNEMENT
 
Vil du være helt sikker på, at få fingrene i Psykologi hver gang?
 
 
www.allerservice.dk
Tlf. (+45) 7234 2052. Hverdage kl. 9.00-15.00. Fredag kl. 9.00-14.30.
 
 
 
ALLER MEDIESALG
 
Er du annoncør?
 
Kontakt Aller Mediesalg på tlf.: 7234 2626 eller mediesalg@aller.dk
 
 
 
Online
 
Helle Micheline Palsbo, Helle.palsbo@aller.com
 
Print
 
Ann Laybourn, Ann.laybourn@aller.com
 
 
 
REDAKTIONEN
 
Ansvarshavende
 
Camilla Kjems, camilla.kjems@aller.dk
 
 
Chefredaktør
 
Christina Bølling, christina.boelling@aller.dk
 
 
 
Redaktionschef
 
Jo Brand, jo.brand@aller.dk
 
 
 
Redaktionssekretær
 
Thora B. Makita. thora.makita@aller.dk
 
 
 
Digital redaktør
 
Emilie Dahm Reimar, emilie.dahm@aller.dk
 
 
 
Kreativ chef
 
Kirsten Nielsen
 
Art Director
 
Trine Hartmann
 
Læs mere om: